Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz & Vizyonumuz

Yenilikçi ve hasta odaklıyız

 

İnsan sağlığı ve yaşam kalitesi için yenilikçi ürünlerimiz ve hasta odaklı sosyal sorumluluk bilincimizle sağlık sektöründe bulunduğumuz alanda lider olmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz, daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmaktır.

 

İnsan kaynağımız en önemli sermayemiz, 

 

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü şirketimize çekmek ve istihdam etmek, çalışanlarımızın yeteneklerinden, gücünden ve üretkenliklerinden maksimum faydayı sağlamak, verimliliklerini artırmak, bireysel ve kurumsal gelişmelere imkan tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı oluşturarak Tykon İlaç’ı uzun yıllar boyunca tıbba ve insanların sağlıklı yaşamalarına katkıda bulunmak çalışma hayatımızda seçtiğimiz yoldur.

 

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak vazgeçilmez düsturumuzdur.

 

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

 

Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

 

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.