Hakkımızda

Hakkımızda

Tykon İlaç 2010 yılında uzun yılların birikim ve deneyimleri sonucunda kurulmuştur. Çalışma hayatına tıbba ve insanlığa en iyi hizmeti verebilmeyi düstur edinerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tykon İlaç “Önce Sağlık, Önce İnsan” sloganını çalışma prensibi edinmiş ve bu doğrultuda örnek bir işletme olmayı temel hedef bilmiştir. Konu insan ve sağlık olunca yaptığımız işin ne denli önemli olduğu bilinciyle hareket etmekte ve hastalarımızın kullanımına sunduğumuz ürünlerin üretiminden, hastalarımıza ulaşıncaya kadar olan tüm süreçleri büyük bir titizlikle ve yenilikçi ruhla takip etmekteyiz.

Başarılı olmanın bitmeyen bir azim, kararlılık, inanç, sabır, eğitim ve öğrenme arzusu, yenilikçi bir ruha sahip olmak ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini, güvenmenin kontrol etmeye mani olmadığını, çalışma disiplinine sahip olmanın kaçınılmaz olduğunu, ekip çalışması ve yüksek iletişim becerisi ile etik kurallara mutlak riayet etmek gerektiği kabul ve inancındayız.

Tıbba, hastalarımıza ve hizmet sunduğumuz değerli müşterilerimize ve paydaşlarımıza faydalı olabildiğimiz sürece kendini başarmış kabul eden Tykon İlaç, sektörde faaliyet gösterdiği alanda yeni ve yenilikçi ürünler ile sağlık sunma misyonunu devam ettirecektir.